• bilgi@adanahazir.com
  • 0322 911 01 19
Thumb

Gençler,
 
Bizim için kıymetlisiniz. Kendinize güvenin. Bu bağlamda hepinizi önemsiyorum. Adana’nın geleceği sizlersiniz ve yarın bizim yerimizde sizler olacaksınız. Her zaman övündüğüm sizler, bu güzel kentin, Adanamızın geleceğini oluşturuyorsunuz.
 
Yenilikçi, araştıran ve üreten bireyler olmanız için elimizden geleni yapacağımızı altını çizerek belirtmek isterim. Gençler, bu süreçte sizlere de büyük iş düşüyor. Adanamızdan rekortmenler çıkmalı, hayallerinizi yüksek tutun. Kendine güvenen, emin adımlarla ilerleyen, geleceğe pırıl pırıl bakan ve ne yapacağını bilen gençlerimiz oldukça bizi hiçbir güç yıkamaz.
 
Geriye dönüp baktığımızda, çağdaş ve güvenli koşullarda eğitimlerinizi sürdürmeniz için 471 okulun yenileme çalışmalarında öncülük yaptık. 13 ilçede kurduğumuz, 17 ayrı eğitim merkezinde (ABEM) toplam 60 bin gencimizi üniversite ve liseye giriş sınavlarına ücretsiz hazırladık. Tüm güzergâhlarımızda hizmet veren otobüslerimizde ücretsiz wi-fi internet ağı oluşturduk. Futboldan güreşe, judodan atletizme, yüzmeden basketbola 214 bin öğrencimize daha sağlıklı ve güçlü yarınlar adına spor yapacakları imkanlar sunduk. Yeterli mi? Tabi ki değil. Sizler için Ar-Ge birimi oluşturuyorum. Daha iyiye ve güzele ulaşmak için bizimle fikirlerinizi paylaşın. Açık ve net söylüyorum ki; görüşlerinize değer vermek, sizlerin sorunlarınızı anlamak, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza cevap vermek bizim için fevkalade önemlidir. 3 evlat babası olarak yineliyorum ki; gelin, yükselen ve büyüyen Türkiye’nin 2023 Adanasını birlikte inşa edelim. Sizleri seviyorum…